Tichý František (1896 - 1961)Leda s labutí

suchá jehla, 1947, 24,8 x 29,6 cm, sign. dole uprostřed Tichý 47, vpravo dole J.T., číslo v soupisu 146, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 1118
Dražba ukončena: 22.11.2017, 17:50 h