Anderle Jiří (1936)Manipulace II.

suchá jehla, 1976, 65 x 32,5 cm, sign. a značeno uprostřed dole 20/70 Anderle, v desce vpravo dole Hommage á Miroslav Mičko 1976

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 970
Poslední dražitel: 380
Dražba ukončena: 20.11.2017, 17:05 h