Suchánek Vladimír (1933)Artemis

bar. litografie, 59 x 45, sign. uprostřed dole Vlad Suchánek, vlevo dole 68/100, rám.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 1096
Dražba ukončena: 21.11.2017, 21:35 h