Vladimír Suchánek (1933)

Studoval na pedagogické fakultě Karlovy univerzity v Praze (1952-1954) u profesora C. Boudy, K. Lidického. V roce 1960 absolvoval Akademii výtvarných umění v Praze (1954 – 1960) v ateliéru profesora Vladimíra Silovského.Jeho díla jsou zastoupena v předních galeriích, muzeích a soukromých sbírkách v Česku i v zahraničí, například ve sbírkách Národní galerie v Praze, Albertina Wien, Rockford Prints Museum a v řadě dalších veřejných a soukromých sbírek. Od roku 1995 je předsedou SČUG HollarV roce 1997 byl jmenován členem Evropské akademie věd a umění se sídlem ve Vídni.

Suchánek Vladimír (1933) : Konvolut drobných grafik

Konvolut drobných grafik

3 x bar. litografie, všechny signovány

Vyvolávací cena 600 Kč

Číslo položky: 397

Suchánek Vladimír (1933) : Ulita naděje

Ulita naděje

bar. litografie, 20 x 15 cm, vledo dole 60/80, sign. uprostřed dole Vlad Suchánek

Vyvolávací cena 1 200 Kč

Číslo položky: 565

Suchánek Vladimír (1933) : Pobřeží snů

Pobřeží snů

bar. litografie, 20 x 15 cm, vlevo dole 56/80, sign. uprostřed dole Vlad Suchánek

Vyvolávací cena 1 200 Kč

Číslo položky: 566

Suchánek Vladimír (1933) : Spanilá věštkyně

Spanilá věštkyně

bar. litografie, 32 x 24 cm, sign. uprostřed dole Vlad. Suchánek, vlevo dole 22/100

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Číslo položky: 741

Suchánek Vladimír (1933) : Vzpomínka a touha

Vzpomínka a touha

bar. litografie, 24 x 16,5 cm, sign. uprostřed dole Vlad. Suchánek, vlevo dole 32/110

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 742

Suchánek Vladimír (1933) : Doteky

Doteky

bar. litografie, 53 x 67 cm, sign. uprostřed dole Vlad. Suchánek, vpravo dole název, vlevo dole 21/60

Vyvolávací cena 8 000 Kč

Číslo položky: 743

Suchánek Vladimír (1933) : Bílá plachta

Bílá plachta

bar. litografie, 29 x 19 cm, sign. uprostřed dole Vlad. Suchánek, vlevo dole 86/180, rám.

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 744

Suchánek Vladimír (1933) : Edith Piaf

Edith Piaf

bar. litografie, 33,6 x 23,7 cm, sign. uprostřed dole Vlad. Suchánek, vpravo dole 120/200

Vyvolávací cena 1 800 Kč

Číslo položky: 745

Suchánek Vladimír (1933) : Čtvero tváří roku podle Václava Hollara

Čtvero tváří roku podle Václava Hollara

4 x bar. litografie, Jaro, Léto, Podzim, Zima, 4x 25,5 x 19 cm, všechny signovány

Vyvolávací cena 6 000 Kč

Číslo položky: 746

Suchánek Vladimír (1933) : Ležící

Ležící

bar. litografie, 29 x 21 cm, sign. dole uprostřed V. Suchánek, rámováno

Vyvolávací cena 1 800 Kč

Číslo položky: 925

Suchánek Vladimír (1933) : Měsíční sonáta

Měsíční sonáta

bar. litografie, 32,5 x 24,8 cm, sign. uprostřed dole Vladimír Suchánek, vpravo dole název, vlevo dole 41/70, rám

Vyvolávací cena 2 000 Kč

Číslo položky: 1092

Suchánek Vladimír (1933) : Milenci

Milenci

bar. litografie, 22,8 x 15 cm, sign. uprostřed dole Vladimír Suchánek, vlevo dole 86/100, pasparta a sklo

Vyvolávací cena 1 700 Kč

Číslo položky: 1093

Suchánek Vladimír (1933) : Královna

Královna

bar. litografie, 1976, 26 x 23 cm, sign. uprostřed dole Vlad Suchánek, vlevo dole 19/50, pasp + sklo

Vyvolávací cena 1 900 Kč

Číslo položky: 1094

Suchánek Vladimír (1933) : Vzpomínka

Vzpomínka

bar. litografie, 33 x 24,5 cm, sign. uprostřed dole Vlad Suchánek 29/60

Vyvolávací cena 1 900 Kč

Číslo položky: 1095

Suchánek Vladimír (1933) : Artemis

Artemis

bar. litografie, 59 x 45, sign. uprostřed dole Vlad Suchánek, vlevo dole 68/100, rám.

Vyvolávací cena 8 000 Kč

Číslo položky: 1096

Suchánek Vladimír (1933) : Dívka s mušlí

Dívka s mušlí

bar. litografie, 38 x 24,5 cm, sign. dole uprostřed, vlevo dole znač. 50/100, rámováno.

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1310

Suchánek Vladimír (1933) : Melancholická ulita

Melancholická ulita

bar. litografie, 25,5 x 18,5 cm, vlevo dole 84/100, uprostřed dole sign., rám.

Vyvolávací cena 2 000 Kč

Číslo položky: 1311

Suchánek Vladimír (1933) : Jazz

Jazz

bar. litografie, 30 x 23,5 cm, autorský tisk, sign uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1312

Suchánek Vladimír (1933) : Zlatá ulita

Zlatá ulita

bar. litografie, 20 x 13,2 cm, sign. uprostřed dole

Vyvolávací cena 1 200 Kč

Číslo položky: 1313

Suchánek Vladimír (1933) : Levitace

Levitace

30,5 x 25 cm, bar. litografie, sign. dole uprostřed, značeno vlevo dole

Vyvolávací cena 1 800 Kč

Číslo položky: 1314

Suchánek Vladimír (1933) : Vzpomínky a touha

Vzpomínky a touha

bar. litografie, 24,2 x 15,7 cm, sign. uprostřed dole, značeno vlevo dole.

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1315

Suchánek Vladimír (1933) : Touha

Touha

bar. litografie, 45,5 x 36,5 cm, sign. uprostřed dole, značeno vlevo dole, rám

Vyvolávací cena 5 500 Kč

Číslo položky: 1316

Suchánek Vladimír (1933) : Křídlo

Křídlo

bar. litografie, 1992, 34 x 53,4 cm, sign. uprostřed dole, vlevo dole značeno 55/100, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč

Číslo položky: 1632

Suchánek Vladimír (1933) : Setkání

Setkání

bar. litografie, 75,5 x54 cm, sign. uprostřed dole, vlevo dole značeno 29/90, vpravo dole název

Vyvolávací cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1633

Suchánek Vladimír (1933) : K.H. Mácha - Máj

K.H. Mácha - Máj

bar. litografie, 1996, 35 x 25 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole aut. tisk

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1634

K.H. Mácha - Máj

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1635

Doteky

bar. litografie, 15,7 x 16,7 cm, sign. dole uprostřed, vlevo dole aut. tisk, pasparta + sklo

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1636