Suchánek Vladimír (1933)Ulita naděje

bar. litografie, 20 x 15 cm, vledo dole 60/80, sign. uprostřed dole Vlad Suchánek

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 300 Kč

Číslo položky: 565
Poslední dražitel: 210
Dražba ukončena: 28.04.2016, 19:08 h