Suchánek Vladimír (1933)Dopis

bar. litografie, 30,6 x 21,1 cm, sign. dole uprosřed, značeno vlevo dole 68/100

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 2033
Poslední dražitel: 680
Dražba ukončena: 12.02.2020, 19:00 h