Suchánek Vladimír (1933)Pobřeží snů

bar. litografie, 20 x 15 cm, vlevo dole 56/80, sign. uprostřed dole Vlad Suchánek

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 2 600 Kč

Číslo položky: 566
Poslední dražitel: 210
Dražba ukončena: 28.04.2016, 19:31 h