Suchánek Vladimír (1933)Zlatá ulita

bar. litografie, 20 x 13,2 cm, sign. uprostřed dole

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 1313
Dražba ukončena: 03.05.2018, 18:40 h