Janeček Ota (1919 - 1996)Tři ptáci

akvarel, 1948, 19,5 x 18,5 cm, vpravo dole autorem datace, na rubu potvrzení pravosti synem O. J., rám. Dílo pochází z pozůstalosti J. Sudka, rámováno.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 1212
Poslední dražitel: 454
Dražba ukončena: 01.05.2018, 21:41 h