Švabinský Max (1873 - 1962)Klívie

litografie s podtiskem, 1954, 24 x 17,2 cm, přípis a sign. dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 400 Kč
Aktuální cena 1 400 Kč

Číslo položky: 1343
Poslední dražitel: 143
Dražba ukončena: 03.05.2018, 20:05 h