Šimotová Adriena (1926 - 2014)Močál na hřebenech

komb. technika, 1963-4, 26,4 x 31 cm, sign. LD J. Zeminovi Adriena Šimotová, rámováno.Dílo pochází z pozůstalosti ak. Jiřího Kotalíka (1920-1976)

Vyvolávací cena 45 000 Kč
Aktuální cena 76 000 Kč

Číslo položky: 136
Poslední dražitel: 24
Dražba ukončena: 02.10.2014, 20:22 h