Švabinský Max (1873 - 1962)Kytice růží

litografie s podtiskem, 38,7 x 29,7 cm, sign. PD M. Švabinský LD dedikace panu Otovi Janečkovi, slepotisk Hollar

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 144
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 02.10.2014, 20:50 h