Tichý František (1896 - 1961)Robinson Crusoe

kresba tuší, ilustr. z knihy, 1942, 17 x 23,5, sign. UD Tichý 42, rámováno

Vyvolávací cena 22 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 145
Poslední dražitel: 26
Dražba ukončena: 02.10.2014, 20:55 h