Tichý František (1896 - 1961)Clown s lampou

suchá jehla, 1938, 29,9 x 24 cm, sign. UD Tichý 42 Otovi Janečkovi, rámováno, soupis graf. díla F.T. č.22

Vyvolávací cena 26 000 Kč
Aktuální cena 26 000 Kč

Číslo položky: 149
Poslední dražitel: 26
Dražba ukončena: 02.10.2014, 21:15 h