bar. litografie, 1979, 52 x 64 cm, značeno a signováno uprostřed dole 43/62 Anderle 79
Vyvolávací cena 6 800 Kč
Aktuální cena 6 800 Kč
Číslo položky: 163
Dražba ukončena: 30.04.2015, 10:05 h