Konůpek Jan (1883 - 1950)Zřícenina

lept, 20 x 23 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 1433
Dražba ukončena: 12.11.2018, 21:50 h