Velčovský Josef (1945)Krajina

litografie s podstiskem, 24 x 18,8 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 52/85

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 1505
Poslední dražitel: 520
Dražba ukončena: 13.11.2018, 22:08 h