Anderle Jiří (1936)Smysly - Čich

suchá jehla, varianta s kresbou značeno 1/1. Autorem chybně popsáno jako "Chuť", 2002, 66 x 49 cm, sign. a datováno vpravo dole, uprostřed popis a přípis. Rámováno

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Aktuální cena 23 000 Kč

Číslo položky: 1513
Dražba ukončena: 26.03.2019, 17:00 h