Istler Josef (1919 - 2000)Hlava

bar. lept, 1992, 47,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole 111/200, sign. vpravo dole, Istler 92, uprostřed dole slepotiskové razítko Lyry Pragensis

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 3 100 Kč

Číslo položky: 202
Poslední dražitel: 88
Dražba ukončena: 30.04.2015, 13:30 h