Istler Josef (1919 - 2000)Bez názvu

bar. lept, 1991, 14,9 x 10,2 cm, značeno vlevo dole 72/50, sign. vpravo dole Istler 91

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 203
Dražba ukončena: 30.04.2015, 13:35 h