suchá jehla s monotypem, 1985-6, 20,3 x 26,8 cm, sign. a značeno dole 5/15, popsáno uprostřed, rámováno
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč
Číslo položky: 1553
Poslední dražitel: 572
Dražba ukončena: 26.03.2019, 20:23 h