Svolinský Karel (1896 - 1986)Tulipán

kresba tuší a akvarelem, 13,3 x 9,6 cm, sign. vpravo dole, pasparta a sklo

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 1638
Poslední dražitel: 518
Dražba ukončena: 27.03.2019, 21:45 h