Šimotová Adriena (1926 - 2014)Abstrakce

bar. litografie, 1994, 22 x 15,8 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole 65/80, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 100 Kč

Číslo položky: 1642
Dražba ukončena: 27.03.2019, 22:05 h