Zrzavý Jan (1890 - 1977)Milenci

litografie, 1916, 23,8 x 16,7 cm, sign. vpravo dole, popsáno autorem vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 75 000 Kč
Aktuální cena 120 000 Kč

Číslo položky: 1695
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 28.03.2019, 21:55 h