Klápště Jaroslav (1923 - 1999)Sny

suchá jehla, 1999, 28 x 19,3 cm, značeno vlevo dole autor. tisk, sign. vpravo dole Klápště 99

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč

Číslo položky: 231
Poslední dražitel: 104
Dražba ukončena: 30.04.2015, 15:40 h