Jaroslav Klápště (1923 - 1999)

V letech 1945 - 50 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové u profesorů F. Tichého a E. Filly, později se stal členem SČUG Hollar.

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : Havran

Havran

litografie s podtiskem, 1998, 25 x 20 cm, sign. uprostřed dole Klápště 98

Vyvolávací cena 1 600 Kč

Číslo položky: 229

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : Česání

Česání

suchá jehla, 1978, 21,5 x 16 cm, značeno vlevo dole 6/20, sign. vpravo dole Klápště 78

Vyvolávací cena 1 600 Kč

Číslo položky: 230

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : Sny

Sny

suchá jehla, 1999, 28 x 19,3 cm, značeno vlevo dole autor. tisk, sign. vpravo dole Klápště 99

Vyvolávací cena 1 800 Kč

Číslo položky: 231

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : Akt s punčochami

Akt s punčochami

suchá jehla, 1987, 29 x 20 cm, značeno vlevo dole 20/30, sign. vpravo dole Klápště 87

Vyvolávací cena 1 800 Kč

Číslo položky: 232

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : Kostel s farou

Kostel s farou

olej, 24,5 x 33,5 cm, sign. vlevo dole Klápště, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč

Číslo položky: 343

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : konvolut 4 grafik

konvolut 4 grafik

PF 80, PF 83, 2x volná grafika, 9,7 x 14,8 cm, 10,7 x 6,6 cm, 17,8 x 9,5 cm, 8,8 x 6,8 cm, všechny signovány, 1 zarámována

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 844

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : Tanečnice II.

Tanečnice II.

suchá jehla, 1980, 47 x 28,5 cm, sign. vpravo dole Klápště 80, vlevo dole 9/80 a název

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1017

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : Posel podzimu

Posel podzimu

suchá jehla, 1987, 46,5 x 28,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 28/50 a popis

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1425

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : Eva

Eva

suchá jehla, 1987, 38,2 x 38,2 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 29/50 a popis

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1426

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : Taneční férie

Taneční férie

suchá jehla, 1979, 43 x 46,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 12/30 + popis

Vyvolávací cena 3 000 Kč

Číslo položky: 1427

Klápště Jaroslav (1923 - 1999) : Zátiší

Zátiší

olej na lepence, 32 x 64 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 46 000 Kč

Číslo položky: 1428