Klápště Jaroslav (1923 - 1999)Akt s punčochami

suchá jehla, 1987, 29 x 20 cm, značeno vlevo dole 20/30, sign. vpravo dole Klápště 87

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč

Číslo položky: 232
Poslední dražitel: 104
Dražba ukončena: 30.04.2015, 15:45 h