Klápště Jaroslav (1923 - 1999)Kostel s farou

olej, 24,5 x 33,5 cm, sign. vlevo dole Klápště, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč

Číslo položky: 343
Poslední dražitel: 104
Dražba ukončena: 05.11.2015, 13:14 h