Anderle Jiří (1936)Bez názvu

bar. suchá jehla + lept, 63,8 x 49,2 cm, sign. a značeno 25/70 dole uprostřed.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 1909
Poslední dražitel: 663
Dražba ukončena: 10.02.2020, 18:26 h