Anderle Jiří (1936)Kronos a Rheia

bar. suchá jehla, 1981, 32,8 x 43,5 cm, v desce popis, sign. a značeno 34/70 dole uprostřed.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 1911
Poslední dražitel: 302
Dražba ukončena: 10.02.2020, 18:30 h