Anderle Jiří (1936)Das verliebte Bauerpaar (D´Apres Dürer)

suchá jehla, 1982, v desce popis, sign. a značeno dole uprostřed 42/50.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 1912
Dražba ukončena: 10.02.2020, 18:38 h