Anderle Jiří (1936)G.F. Händel - Vivace

bar. suchá jehla, 49,2 x 32,5 cm, v desce popis, sign. a značeno 34/60 dole uprostřed.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 1913
Poslední dražitel: 302
Dražba ukončena: 10.02.2020, 18:40 h