Anderle Jiří (1936)Bez názvu

bar. suchá jehla, 64 x 49,5 cm, sign. a značeno dole uprostřed 56/70

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 11 000 Kč

Číslo položky: 1914
Poslední dražitel: 552
Dražba ukončena: 10.02.2020, 18:45 h