Anderle Jiří (1936)Hommage aux Victimes de Terrorisme, Fragment No.V

bar. suchá jehla, 1980, 95,5 x 63,7 cm, v desce popis, sign. a značeno vlevo dole 58/70.

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 1917
Poslední dražitel: 552
Dražba ukončena: 10.02.2020, 19:03 h