Bouda Cyril (1901 - 1984)Poděkování

litografie, 16 x 10,5 cm, sign. vlevo dole, pasp. + sklo, páska

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 400 Kč

Číslo položky: 1935
Poslední dražitel: 205
Dražba ukončena: 10.02.2020, 20:30 h