Kodet Kristián (1948)3 grafiky

Dvě postavy, bar. lept, 2008, 13,7 x 8,7 cm, sign. a značeno 21/100
Faun, bar. lept, 2009,14,8 x 9,8 cm, sign. a značeno 7/100
Obličej, bar. lept, 2009, sign. a značeno 6/100

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1976
Poslední dražitel: 689
Dražba ukončena: 11.02.2020, 19:18 h