Kristián Kodet (1948)

Kodet Kristián (1948) : Hlava

Hlava

olej na překližce, 29,2 x 29,2 cm, sign. vpravo dole Kristian Kodet, na rubu štítek s popisem, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Prodáno za 21 000
Dražba ukončena 20.11.2017, 21:23 h

Číslo položky: 1021

Kodet Kristián (1948) : Žena - basa

Žena - basa

bar. lept, 29,7 x 19,7 cm, sign. dole uprostřed, značeno 9/100 vlevo dole, rok vpravo dole.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 600
Dražba ukončena 15.10.2019, 19:30 h

Číslo položky: 1795

Kodet Kristián (1948) : Carmen

Carmen

lept s akvatintou, 2009, 39,8 x 24,3 cm, sign. dole uprostřed, vlevo dole 13/100, rok vpravo dole

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 2 300
Dražba ukončena 15.10.2019, 19:50 h

Číslo položky: 1796

Kodet Kristián (1948) : Motýl

Motýl

lept s akvatintou, 2010, 21 x 15 cm, sign. dole uprostřed, značeno 42/100

Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za 2 200
Dražba ukončena 15.10.2019, 19:52 h

Číslo položky: 1797

Kodet Kristián (1948) : Setkání s andělem

Setkání s andělem

lept s akvatintou, 2012, 32,1 x 24 cm, sign. a značeno 7/100 dole uprostřed

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 3 800
Dražba ukončena 15.10.2019, 19:51 h

Číslo položky: 1798

Kodet Kristián (1948) : Milenci

Milenci

lept s akvatintou, 2007, 15,2 x 10 cm, sign. vpravo dole, značeno 9/30 vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 200

Číslo položky: 1799

Kodet Kristián (1948) : 3 grafiky

3 grafiky

Dvě postavy, bar. lept, 2008, 13,7 x 8,7 cm, sign. a značeno 21/100
Faun, bar. lept, 2009,14,8 x 9,8 cm, sign. a značeno 7/100
Obličej, bar. lept, 2009, sign. a značeno 6/100

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 11.02.2020, 19:18 h

Číslo položky: 1976

Kodet Kristián (1948) : Dvě vdovy

Dvě vdovy

bar. lept, 2009, 19,5 x 14,9 cm, sign. a značeno14/100

Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za 1 900
Dražba ukončena 11.02.2020, 19:23 h

Číslo položky: 1977

Kodet Kristián (1948) : Pištec

Pištec

bar. suchá jehla, 2009, 32,6 x 21,4 cm, sign. a značeno 54/100

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 2 200
Dražba ukončena 11.02.2020, 19:31 h

Číslo položky: 1978

Kodet Kristián (1948) : Paganini

Paganini

bar. lept, 2009, 39,8 x 24,3 cm, sign. a číslováno 37/100.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 3 100
Dražba ukončena 11.02.2020, 19:33 h

Číslo položky: 1979

Kodet Kristián (1948) : 2x grafika

2x grafika

Sedící, 2011, bar. lept, 14,6 x 9,7 cm, sign. a značeno 19/80
Muž a žena, bar. lept, 14,6 x 9,7 cm, sign. a značeno 17/100

Vyvolávací cena 800 Kč
Dražba ukončena 11.02.2020, 19:38 h

Číslo položky: 1980

2x grafika

Dialog, 2011, bar. lept, 14,6 x 9,7 cm, sign. a značeno 10/100

Vyvolávací cena 900 Kč
Dražba ukončena 11.02.2020, 19:40 h

Číslo položky: 1981

Kodet Kristián (1948) : Edice Duo

Edice Duo

2 grafické listy - lepty s akvatintou, 2x 19,8 x 14,6 cm, sign. a značeny 71/100

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 800
Dražba ukončena 11.02.2020, 19:48 h

Číslo položky: 1982

Kodet Kristián (1948) : Žena

Žena

bar. lept, 15,2 x 10,2 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 11/30, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 800
Dražba ukončena 06.10.2020, 19:55 h

Číslo položky: 2341