Kodet Kristián (1948)Žena

bar. lept, 15,2 x 10,2 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 11/30, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč

Číslo položky: 2341
Poslední dražitel: 63
Dražba ukončena: 06.10.2020, 19:55 h