Kodet Kristián (1948)Pištec

bar. suchá jehla, 2009, 32,6 x 21,4 cm, sign. a značeno 54/100

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 1978
Poslední dražitel: 655
Dražba ukončena: 11.02.2020, 19:31 h