Kodet Kristián (1948)2x grafika

Sedící, 2011, bar. lept, 14,6 x 9,7 cm, sign. a značeno 19/80
Muž a žena, bar. lept, 14,6 x 9,7 cm, sign. a značeno 17/100

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1980
Poslední dražitel: 195
Dražba ukončena: 11.02.2020, 19:38 h