Kodet Kristián (1948)Dvě vdovy

bar. lept, 2009, 19,5 x 14,9 cm, sign. a značeno14/100

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 1 900 Kč

Číslo položky: 1977
Poslední dražitel: 195
Dražba ukončena: 11.02.2020, 19:23 h