Tichý František (1896 - 1961)Bílá černoška II.

suchá jehla, 1947, 18,9 x 13,1 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole přípis, rámováno. Dárek blízké přítelkyni.

Vyvolávací cena 17 000 Kč
Aktuální cena 24 000 Kč

Číslo položky: 2047
Poslední dražitel: 26
Dražba ukončena: 12.02.2020, 20:13 h