Šerých Jaroslav (1928 - 2014)Vyhnání z ráje

bar. lept, 1978, 64 x 49 cm, značeno vlevo dole 13/50, sign. uprostřed dole J. Šerých 78, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 272
Poslední dražitel: 103
Dražba ukončena: 30.04.2015, 19:05 h