Chaba Karel (1925 - 2009)Pohled ze Slovanského ostrova

olej na plátně, 65 x 50 cm, sign. vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 66 000 Kč

Číslo položky: 2107
Poslední dražitel: 742
Dražba ukončena: 26.05.2020, 19:44 h