Jindra Jaromír (1895 - 1984)Zima v Kunraticích

tempera, 50.léta, 49 x 54 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 2121
Poslední dražitel: 740
Dražba ukončena: 26.05.2020, 20:51 h