Tichý František (1896 - 1961)Capriccio II. (II. stav)

suchá jehla, 1948, 47 x 38,1 cm, sign. uprostřed dole Tichý 48, vpravo dole dedikace "Paní Heleně Kotalíkové! vopravdu!". Lehce přeloženo. Rámováno.

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 65 000 Kč

Číslo položky: 279
Poslední dražitel: 49
Dražba ukončena: 30.04.2015, 19:55 h