Trnka Jiří (1912 - 1969)Muž na oslu

kresba tuší, 50.léta, 20 x 18 cm, nesign., rámování. Na zadní straně potvrzení pravosti synem autora arch. Jiřím Trnkou

Vyvolávací cena 16 000 Kč
Aktuální cena 16 000 Kč

Číslo položky: 285
Poslední dražitel: 79
Dražba ukončena: 30.04.2015, 20:10 h