Anderle Jiří (1936)Dívka

suchá jehla, varianta s kresbou, 9 x 20,5 cm, sign. + značeno 1/1 a popis dole uprostřed, rámováno, rám poškozen

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 4 700 Kč

Číslo položky: 2271
Poslední dražitel: 452
Dražba ukončena: 05.10.2020, 18:33 h