Bouda Cyril (1901 - 1984)Květen

litografie, 28,5 x 20 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole zn. 73/80, rámováno. Grafika při okrajích zvlněná

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 2281
Poslední dražitel: 795
Dražba ukončena: 05.10.2020, 19:20 h