Bauch Jan (1898 - 1995)Konvolut 4 grafik

Dívčí portrét (2x), Akt, Autoportrét, 1958, litografie v hnědé (3x) a černé barvě, 18 x 11,5 cm, všechny signovány vpravo dole Jan Bauch 1958

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 296
Dražba ukončena: 05.11.2015, 09:10 h